Resultat | Núm. | Data | Torneig | Superfície | Oponent | Marcador |
Guanyador | 1. | 17 d'octubre de 1959 | Sydney, Austràlia | Gespa | Bob Hewitt | 6−4, 3−6, 6−3 |
Guanyador | 2. | 1960 | Hobart, Austràlia | Gespa | | |
Guanyador | 3. | 8 de maig de 1960 | Canterbury, Austràlia | Terra batuda | Bob Hewitt | 6−1, 6−3, 4−6, 6−4 |
Finalista | 1. | 4 de juny de 1960 | Manchester, Regne Unit | Gespa | Mark Otway | 6−3, 2−6, 5−7 |
Finalista | 2. | 9 de juliol de 1960 | Dublín, Irlanda | Gespa | Dennis Ralston | 3−6, 4−6, 5−7 |
Guanyador | 4. | 3 de juny de 1961 | Surbiton, Regne Unit | Gespa | Warren Jacques | 9−7, 6−2 |
Finalista | 3. | 30 de juliol de 1961 | Amsterdam, Països Baixos | Terra batuda | Ramanathan Krishnan | 2−6, 3−6 |
Guanyador | 5. | 6 de març de 1962 | Canes, França | | Barry Phillips-Moore | 6−4, 1−6, 8−6 |
Guanyador | 6. | 7 d'abril de 1962 | Roehampton, Regne Unit | Terra batuda | James Tattersall | 6−4, 6−3 |
Guanyador | 7. | 14 d'abril de 1962 | Hampstead, Regne Unit | Terra batuda | Warren Jacques | 6−4, 6−4 |
Guanyador | 8. | 2 de juny de 1962 | Surbiton (2) | Gespa | Mark Otway | 6−3, 6−4 |
Finalista | 4. | 21 de juliol de 1962 | Connaught, Irlanda | | Rod Laver | 6−4, 4−6, 4−6 |
Finalista | 5. | 7 de juliol de 1962 | Wimbledon, Regne Unit | Gespa | Rod Laver | 2−6, 2−6, 1−6 |
Guanyador | 9. | 26 d'agost de 1962 | Vigo, Espanya | Terra batuda | Manuel Santana | 6−4, 7−9, 6−0, 1−6, 6−4 |
Guanyador | 10. | 6 de gener de 1963 | Sydney (2) | Gespa | Mark Cox | 6−2, 6−2 |
Guanyador | 11. | 30 de gener de 1963 | Hobart (2) | Gespa | John Newcombe | 7−5, 6−2 |
Finalista | 6. | 27 d'abril de 1963 | Bournemouth, Regne Unit | Terra batuda | Billy Knight | 7−5, 3−6, 1−6, 2−6 |
Guanyador | 12. | 14 de maig de 1963 | Roma, Itàlia | Terra batuda | Boro Jovanović | 6−2, 4−6, 6−3, 8−6 |
Finalista | 7. | 16 de juny de 1963 | Beckenham, Regne Unit | Gespa | Ken Fletcher | 3−6, 2−6 |
Finalista | 8. | 20 de juliol de 1963 | Liverpool, Regne Unit | Gespa | Robert Howe | 4−6, 6−8 |
Guanyador | 13. | 11 d'agost de 1963 | Hamburg, Alemanya Occidental | Terra batuda | Bob Hewitt | 6−0, 0−6, 8−6, 6−2 |
Guanyador | 14. | 18 d'agost de 1963 | Viareggio, Itàlia | Terra batuda | Carlos Fernandes | 6−4, 3−6, 1−6, 6−4, 6−4 |
Guanyador | 15. | gener de 1964 | Hobart (3) | Gespa | | |
Guanyador | 16. | 26 de gener de 1964 | Hobart (4) | Terra batuda | Fred Stolle | 6−4, 6−4, 8−6 |
Guanyador | 17. | 1 de març de 1964 | Tamworth, Austràlia | Terra batuda | Fred Stolle | 6−3, 6−3 |
Guanyador | 18. | 22 de març de 1964 | Alexandria, Egipte | Terra batuda | Jan-Erik Lundqvist | 8−10, 6−3, 6−0 |
Guanyador | 19. | 29 de març de 1964 | Montecarlo, Mònaco | Terra batuda | Jan-Erik Lundqvist | 6−4, 6−4 |
Finalista | 9. | 5 d'abril de 1964 | Ais de Provença, França | Terra batuda | Pierre Darmon | 4−6, 2−6, 1−6 |
Guanyador | 20. | 7 de juny de 1964 | Casablanca, Marroc | Terra batuda | István Gulyás | 6−4, 6−2, 6−3 |
Finalista | 10. | 6 de setembre de 1964 | Zagreb, Iugoslàvia | | Billy Knight | 9−11, 0−6, 1−6 |
Finalista | 11. | 13 de setembre de 1964 | Opatija, Iugoslàvia | | Ion Ţiriac | 4−6, 4−6, 6−2, 2−6 |
Guanyador | 21. | 27 de setembre de 1964 | Tel Aviv, Israel | | Eleazar Davidman | 6−4, 6−4, 6−1 |
Finalista | 12. | 10 de gener de 1965 | Allahabad, Índia | | Ramanathan Krishnan | 1−6, 6−1, 4−6, 4−6 |
Finalista | 13. | 21 de març de 1965 | Alexandria | Terra batuda | István Gulyás | 6−4, 4−6, 4−6, 7−9 |
Guanyador | 22. | 11 d'abril de 1965 | Palerm, Itàlia | Terra batuda | Bill Alvarez | 6−1, 6−1, 6−2 |
Guanyador | 23. | 18 d'abril de 1965 | Catània, Itàlia | Terra batuda | Giuseppe Merlo | 6−2, 6−3, 6−1 |
Guanyador | 24. | 25 d'abril de 1965 | Nàpols, Itàlia | Terra batuda | Nicola Pietrangeli | 6−4, 6−3, 6−3 |
Guanyador | 25. | 11 de maig de 1965 | Roma (2) | Terra batuda | Manuel Santana | 1−6, 6−4, 6−3, 6−1 |
Finalista | 14. | 6 de juny de 1965 | Barcelona, Espanya | Terra batuda | Juan Gisbert | 4−6, 6−4, 1−6, 6−2, 2−6 |
Guanyador | 26. | 11 de juliol de 1965 | Düsseldorf, Alemanya Occidental | Terra batuda | Ingo Buding | 6−4, 6−3 |
Finalista | 15. | 8 d'agost de 1965 | Novara, Itàlia | Terra batuda | Nicola Pietrangeli | 2−6, 3−6 |
Finalista | 16. | 22 d'agost de 1965 | Urtijëi, Itàlia | Terra batuda | Nicola Pietrangeli | 1−6, 4−6 |
Guanyador | 27. | 29 d'agost de 1965 | San Sebastià, Espanya | Terra batuda | Juan Gisbert | 10−8, 6−2, 6−3 |
Guanyador | 28. | 12 de setembre de 1965 | Friburg, Suïssa | | Boro Jovanović | 7−5, 4−6, 6−3 |
Guanyador | 29. | 9 de gener de 1966 | East London, Sud-àfrica | Dura | Cliff Drysdale | 6−4, 8−6 |
Finalista | 17. | 30 de gener de 1966 | Durban, Sud-àfrica | Dura | Bob Hewitt | 3−6, 4−6, 4−6 |
Guanyador | 30. | 27 de febrer de 1966 | Nàpols (2) | Terra batuda | Nicola Pietrangeli | 6−3, 4−6, 7−5 |
Guanyador | 31. | 13 de març de 1966 | Barranquilla, Colòmbia | Terra batuda | François Jauffret | 9−11, 6−2, 7−5, 2−6, 12−10 |
Guanyador | 32. | 17 d'abril de 1966 | Houston, Estats Units | Terra batuda | Nikola Pilić | 6−2, 3−6, 6−4, 0−6, 4−5, retirada |
Guanyador | 33. | 2 de maig de 1966 | Buenos Aires, Argentina | Terra batuda | Rafael Osuna | 6−2, 7−5, 6−3 |
Finalista | 18. | 10 de juliol de 1966 | Düsseldorf | Terra batuda | Wilhelm Bungert | 6−1, 3−6, 4−6, 6−4, 4−6 |
Guanyador | 34. | 10 de juliol de 1966 | Düsseldorf (2) | Terra batuda | Wilhelm Bungert | 1−6, 6−3, 6−4, 4−6, 6−4 |
Finalista | 19. | 7 d'agost de 1966 | Cortina d'Ampezzo, Itàlia | Terra batuda | José Edison Mandarino | 4−6, 6−2, 4−6, 2−6 |
Finalista | 20. | 31 de desembre de 1966 | East London | Dura | Robert Maud | 4−6, 4−6 |
Guanyador | 35. | 7 de gener de 1967 | Port Elizabeth, Sud-àfrica | Dura | Bob Hewitt | 6−4, 6−4, 6−4 |
Finalista | 21. | 14 de gener de 1967 | Ciutat del Cap, Sud-àfrica | Dura | Nikola Pilić | 5−7, 2−6, 3−6 |
Guanyador | 36. | 21 de gener de 1967 | Bloemfontein, Sud-àfrica | Dura | Bob Hewitt | 6−3, 3−6, 8−6 |
Finalista | 22. | 1967 | Johannesburg, Sud-àfrica | Dura | Robert Maud | 4−6, 4−6 |
Guanyador | 37. | 5 de març de 1967 | Nàpols (3) | Terra batuda | Nicola Pietrangeli | 6−2, 6−0 |
Guanyador | 38. | 19 de març de 1967 | Capri, Itàlia | Terra batuda | Wiesław Gąsiorek | 7−5, 6−3, 6−3 |
Finalista | 23. | 9 d'abril de 1967 | Montecarlo | Terra batuda | Nicola Pietrangeli | 3−6, 6−3, 3−6, 1−6 |
Guanyador | 39. | 23 d'abril de 1967 | Catània (2) | Terra batuda | Nicola Pietrangeli | 3−6, 6−1, 6−1 |
Guanyador | 40. | 17 de maig de 1967 | Roma (3) | Terra batuda | Tony Roche | 6−3, 0−6, 6−4, 6−1 |
Guanyador | 41. | 4 de juny de 1967 | Helsinki, Finlàndia | | Ramanathan Krishnan | 6−0, 8−6 |
Guanyador | 42. | 11 de juny de 1967 | Estocolm, Suècia | | Jan-Erik Lundqvist | 6−0, 6−2 |
Guanyador | 43. | 18 de juny de 1967 | Barcelona | Terra batuda | Rafael Osuna | 5−7, 7−5, 6−4, 6−3 |
Guanyador | 44. | 16 de juliol de 1967 | Båstad, Suècia | Terra batuda | Jan-Erik Lundqvist | 6−3, 3−6, 4−6, 6−4, 6−1 |
Guanyador | 45. | 13 d'agost de 1967 | Múnic, Alemanya Occidental | Terra batuda | Wilhelm Bungert | 6−4, 3−6, 6−4, 6−4 |
Guanyador | 46. | 20 d'agost de 1967 | Kitzbühel, Àustria | Terra batuda | Wilhelm Bungert | 6−2, 6−2, 2−6, 6−4 |
Guanyador | 47. | 17 de setembre de 1967 | San Sebastià (2) | Terra batuda | Juan Couder | 4−6, 2−6, 6−1, 6−1, 6−1 |
Guanyador | 48. | 24 de setembre de 1967 | Oviedo, Espanya | Terra batuda | Juan Couder | 4−6, 6−4, 6−1, 6−0 |
Guanyador | 49. | 1 d'octubre de 1967 | Madrid, Espanya | Terra batuda | Manuel Santana | 7−5, 6−3, 2−6, 12−10 |
Guanyador | 50. | 14 d'abril de 1968 | Catània (3) | Terra batuda | Ion Ţiriac | 8−6, 6−4, 6−2 |
Guanyador | 51. | 25 d'abril de 1968 | Nàpols (4) | Terra batuda | Nicola Pietrangeli | 6−1, 6−2, 6−2 |
Guanyador | 52. | 17 de juny de 1968 | Barcelona (2) | Terra batuda | Ingo Buding | 6−0, 6−1, 6−0 |
Guanyador | 53. | 15 de juliol de 1968 | Båstad (2) | Terra batuda | Ion Ţiriac | 8−6, 6−4, 6−4 |
Guanyador | 54. | 4 d'agost de 1968 | Múnic (2) | Terra batuda | Ion Ţiriac | 6−3, 3−6, 7−5, 6−3 |
Guanyador | 55. | 11 d'agost de 1968 | Senigallia, Itàlia | Terra batuda | Ion Ţiriac | 6−4, 6−3, 6−2 |
Guanyador | 56. | 18 d'agost de 1968 | Kitzbühel (2) | Terra batuda | Wilhelm Bungert | 6−2, 6−2, 6−3 |
Guanyador | 57. | 30 de març de 1969 | Roma (4) | Terra batuda | Ion Ţiriac | 6−4, 6−4, 6−2 |
Guanyador | 58. | 6 d'abril de 1969 | Reggio de Calàbria, Itàlia | Terra batuda | Ion Ţiriac | 6−2, 4−6, 6−3, 6−1 |
Finalista | 24. | 4 de maig de 1969 | Nàpols | Terra batuda | Patricio Rodríguez | 6−8, 3−6, 6−0, 3−6 |
Finalista | 25. | 8 de juny de 1969 | Saltsjöbaden, Suècia | Terra batuda | Jan-Erik Lundqvist | 9−7, 2−6, 3−6, 6−4, 5−7 |
Guanyador | 59. | juny de 1969 | Copenhaguen, Dinamarca | | Jan Leschly | 6−4, 4−6, 9−7, 12−14, 6−1 |
Guanyador | 60. | 3 d'agost de 1969 | Bad Neuenahr, Alemanya Occidental | Terra batuda | Wilhelm Bungert | 6−3, 3−6, 13−11, 6−2 |
Guanyador | 61. | 10 d'agost de 1969 | Senigallia (2) | Terra batuda | Thomaz Koch | 13−11, 6−2, 6−2 |
Guanyador | 62. | 29 de març de 1970 | Reggio de Calàbria (2) | Terra batuda | Adriano Panatta | 8−6, 6−4, 6−4 |
Finalista | 26. | 3 de maig de 1970 | Nàpols (2) | Terra batuda | Ilie Năstase | 1−6, 6−4, 4−6, 3−6 |
Guanyador | 63. | 7 de juny de 1970 | Saltsjöbaden | Terra batuda | Jan-Erik Lundqvist | 3−6, 4−6, 7−5, 7−5, 6−2 |
Finalista | 27. | 23 de setembre de 1970 | Opatija (2) | | Boro Jovanović | 1−6, 4−6 |
Guanyador | 64. | 14 de novembre de 1970 | Osaka, Japó | | Jun Kuki | 6−2, 6−3, 7−5 |
Guanyador | 65. | 6 de juny de 1971 | Saltsjöbaden (2) | Terra batuda | Jan-Erik Lundqvist | 6−0, 6−7, 6−2, 6−3 |
Finalista | 28. | 9 d'agost de 1971 | Senigallia | Terra batuda | Adriano Panatta | 3−6, 7−5, 1−6 |
Finalista | 29. | 23 d'agost de 1971 | Grado, Itàlia | Terra batuda | Adriano Panatta | 1−6, 0−6, 4−6 |
Guanyador | 66. | 12 de setembre de 1971 | Reggio de l'Emília, Itàlia | Terra batuda | Adriano Panatta | 6−4, 7−6 |
Finalista | 30. | 23 d'abril de 1972 | Catània | Terra batuda | Paolo Bertolucci | 4−6, 4−6, 6−7 |
Finalista | 31. | 25 de juny de 1972 | Kassel, Alemanya Occidental | Terra batuda | Wiesław Gąsiorek | 3−6, 1−6 |
Guanyador | 67. | 2 de juliol de 1972 | Fulda, Alemanya Occidental | Terra batuda | István Gulyás | 2−6, 2−6, 7−5, 7−5, 6−3 |
Guanyador | 68. | 5 d'agost de 1973 | Palerm (2) | Terra batuda | Jun Kuki | 6−0, 5−7, 6−3 |
Guanyador | 69. | 26 d'agost de 1973 | Ancona, Itàlia | Terra batuda | Vincenzo Franchiti | 6−1, 6−2 |
Guanyador | 70. | 16 de setembre de 1973 | Ais de Provença | Terra batuda | Julian Ganzabal | 5−7, 0−6, 6−2, 6−3, 6−4 |