Węgry na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020
Kod MKOl | HUN | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 Tokio | ||||||
Chorąży | Aida Mohamed i László Cseh | |||||
Liczba zawodników | 169 w 22 dyscyplinach | |||||
|
Węgry na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 reprezentowało 169 zawodników. Był to dwudziesty siódmy start reprezentacji Węgier na letnich igrzyskach olimpijskich.
Zdobyte medale
Medal | Zawodnik | Dyscyplina | Konkurencja | Rezultat | Data | Źródło |
---|---|---|---|---|---|---|
Złoto | Áron Szilágyi | Szermierka | szabla indywidualnie | 15-7 | 24 lipca | [1] |
Złoto | Kristóf Milák | Pływanie | 200 m stylem motylkowym | 1:51.25 | 28 lipca | [2] |
Złoto | Bálint Kopasz | Kajakarstwo | K-1 1000 m mężczyzn | 3:20,643 | 3 sierpnia | [3] |
Złoto | Tamás Lőrincz | Zapasy | styl klasyczny do 77 kg | 3 sierpnia | [4] | |
Złoto | Sándor Tótka | Kajakarstwo | K-1 200 m mężczyzn | 35.035 | 5 sierpnia | [5] |
Złoto | Danuta Kozák Anna Kárász Dóra Bodonyi | Kajakarstwo | K-4 500 m kobiet | 1:35,463 | 7 sierpnia | [6] |
Srebro | Gergely Siklósi | Szermierka | szpada indywidualnie | 10-15 | 25 lipca | [7] |
Srebro | Kristóf Milák | Pływanie | 100 m stylem motylkowym | 49.68 | 31 lipca | [8] |
Srebro | Ádám Varga | Kajakarstwo | K-1 1000 m mężczyzn | 3:22.431 | 3 sierpnia | [3] |
Srebro | Zsombor Berecz | Żeglarstwo | Finn | 48 pkt | 3 sierpnia | [9] |
Srebro | Viktor Lőrincz | Zapasy | styl klasyczny do 87 kg | 1-5 | 4 sierpnia | [10] |
Srebro | Kristóf Rasovszky | Pływanie | 10 km na otwartym akwenie | 1:48:59,0 | 5 sierpnia | [11] |
Srebro | Tamara Csipes | Kajakarstwo | K-1 500 m kobiet | 1:51.855 | 5 sierpnia | [12] |
Brąz | Áron Szilágyi | Szermierka | szabla drużynowo | 45-40 | 28 lipca | [13] |
Brąz | Krisztián Tóth | Judo | do 90 kg | W pojedynku o brązowy medal wygrał z Michaiłem Igolnikowem. | 28 lipca | [14] |
Brąz | Danuta Kozák Dóra Bodonyi | Kajakarstwo | K-2 500 m kobiet | 1:36.867 | 3 sierpnia | [15] |
Brąz | Sarolta Kovács | Pięciobój nowoczesny | turniej kobiet | 1368 pkt | 6 sierpnia | [16] |
Brąz | Gábor Hárspataki | Karate | Kumite – do 75 kg | 6 sierpnia | [17] | |
Brąz | Edina Gangl Alda Magyari Gabriella Szűcs | Piłka wodna | Turniej kobiet | W meczu o 3. miejsce wygrały 9-5 | 7 sierpnia | [18] |
Brąz | Dániel Angyal Balázs Erdélyi Balázs Hárai Szilárd Jansik Viktor Nagy Mátyás Pásztor Márton Vámos Soma Vogel | Piłka wodna | Turniej mężczyzn | W meczu o 3. miejsce wygrali z reprezentacją Hiszpanii 9-5 | 8 sierpnia | [19] |
Skład kadry
Badminton
- Osobny artykuł: Badminton na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Faza grupowa | Pozycja | 1/8 | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | ||||
Gergely Krausz | gra pojedyncza (m) | Ginting 0-2 (13-21, 8-21) | Siergiej Sirant 0-2 (18-21, 18-21) | N\A | 3. | NQ | 15. | [20][21][22] | |||
Laura Sárosi | gra pojedyncza (k) | Intanon 0-2 (5-21, 10-21) | Soniia Cheah Su Ya nie odbył się | N\A | 3. | NQ | DNF | [20][23][24] |
Boks
- Osobny artykuł: Boks na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Miejsce | |||
Roland Gálos | waga piórkowa mężczyzn | Temirzhanov P 0-5 | NQ | 17. | [25] |
Gimnastyka
- Osobny artykuł: Gimnastyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodniczka | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Źródło | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przyrządy | Razem | Pozycja | Przyrządy | Razem | Pozycja | |||||||||
V | UB | BB | F | V | UB | BB | F | |||||||
Zsófia Kovács | wielobój indywidualnie | 14,500 | 14,433 | 13,133 | 12,666 | 54,732 | 16. | 14,500 | 14,233 | 12,100 | 12,600 | 53,433 | 14. | [26] |
ćwiczenia na poręczach | N/A | 14,433 | N/A | 14,433 | 14. | NQ | ||||||||
ćwiczenia na równoważni | N/A | 13,133 | N/A | 13,133 | 29. | NQ | ||||||||
ćwiczenia wolne | N/A | 12,666 | 12,666 | 48. | NQ |
Gimnastyka artystyczna
Zawodniczka | Konkurencja | Eliminacje | Finał | Pozycja | Źródło | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Obręcz | Piłka | Maczugi | Skakanka | Razem | Obręcz | Piłka | Maczugi | Wstążka | Razem | ||||
Fanni Pigniczki | wielobój indywidualnie | 21,200 | 22,400 | 21,350 | 19,450 | 84,400 | NQ | 20. | [27] |
Judo
- Osobny artykuł: Judo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | 1/32 | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Repasaże | Finał / 3.miejsce | Źródła | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Pozycja | |||
Attila Ungvári | -81 kg (m) | Abdelaal P 00-10 | NQ | 32. | [28] | |||||
Krisztián Tóth | -90 kg (m) | N/A | Misenga W 000-101 | Mukai W 10-00 | Trippel P 00-10 | NQ | van ’t End W 01-00 | Igolnikow W 01-00 | [29] | |
Miklós Cirjenics | -100 kg (m) | N/A | Borodavko W w/o | Iljasow P 00-10 | NQ | 9. | [30] | |||
Éva Csernoviczki | -48 kg (k) | N/A | Likmabam W 10-00 | Tonaki P 00-10 | NQ | 9. | [31] | |||
Réka Pupp | -52 kg (k) | N/A | Kelmendi W 01-00 | Angelica Delgado W 10-00 | Kocher P 00-10 | NQ | Park Da-sol W 01-00 | Giuffrida P 00-10 | 5. | [32] |
Hedvig Karakas | -57 kg (k) | N/A | Kowalczyk P 00-01 | NQ | 17. | [33] | ||||
Szofi Özbas | -63 kg (k) | N/A | Trajdos W 01-00 | Centracchio P 00-11 | NQ | 9. | [34] |
Kajakarstwo
- Osobny artykuł: Kajakarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał A/B | Pozycja | Źródło | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | ||||
Kolos Csizmadia | K-1 200 m (m) | 34,442 | 1. | N/A | 35,099 | 1. | 35,317 | 4. Finał A | 4. | [35] | |
Sándor Tótka | 35,070 | 1. | N/A | 35,114 | 1. | 35,035 | 1. Finał A | ||||
Bálint Kopasz | K-1 1000 m (m) | 3:39,084 | 1. | N/A | 3:24,558 | 1. | 3:20,643 | 1. Final A | |||
Ádám Varga | 3:39,650 | 2. | N/A | 3:23,634 | 2. | 3:22,431 | 2. Final A | ||||
Bence Nádas Bálint Kopasz | K-2 1000 m (m) | 3:11,877 | 1. | N/A | 3:18,316 | 2. | 3:16,535 | 4. Final A | 4. | ||
Kornél Béke Ádám Varga | 3:26,732 | 4. | 3:15,225 | 3. | 3:20,197 | 5. | 3:24,757 | 4. Final B | 12. | ||
Bence Nádas Kornél Béke Kolos Csizmadia Sándor Tótka | K-4 500 m (m) | 1:34,274 | 5. | 1:23,727 | 1. | 1:24,918 | 3. | 1:25,068 | 7. Final A | 7. | |
Dániel Fejes | C-1 1000 m (m) | 4:34,000 | 6. | 4:21,847 | 5. | NQ | |||||
Balázs Adolf | 4:01,665 | 2. | N/A | 4:09,177 | 5. | 4:07,613 | 7. Final B | 15. | |||
Balázs Adolf Dániel Fejes | C-2 1000 m (m) | 3:53,964 | 7. | 5:53,559 | 4. | N/A | 3:32,076 | 3. Final B | 11. | ||
Dóra Lucz | K-1 200 m (k) | 41,098 | 1. | N/A | 39,713 | 1. | 39,442 | 6. Final A | 6. | ||
Anna Kárász | 41,127 | 2. | N/A | 40,724 | 8. | 41,242 | 8. Final B | 16. | |||
Danuta Kozák | K-1 500 m (k) | 1:48,730 | 1. | N/A | 1:52,016 | 1. | 1:53,414 | 4. Final A | 4. | ||
Tamara Csipes | 1:48,790 | 1. | N/A | 1:51,698 | 1. | 1:51,855 | 2. Final A | ||||
Danuta Kozák Dóra Bodonyi | K-2 500 m (k) | 1:45,735 | 1. | N/A | 1:37,912 | 1. | 1:36,867 | 3. Final A | |||
Tamara Csipes Erika Medveczky | 1:42,776 | 1. | N/A | 1:38,446 | 2. | 1:37,114 | 4. Final A | 4. | |||
Danuta Kozák Dóra Bodonyi Tamara Csipes Anna Kárász | K-4 500 m (k) | 1:33,335 | 1. | N/A | 1:36,529 | 1. | 1:35,463 | 1. Final A | |||
Virág Balla | C-1 200 m (k) | 46,852 | 3. | 46,218 | 1. | 48,257 | 6. | 47,560 | 1. Final B | 9. | |
Kincső Takács | 47,977 | 2. | N/A | 49,178 | 8. | 48,921 | 6. Final B | 14. | |||
Virág Balla Kincső Takács | C-2 500 m (k) | 2:02,344 | 2. | N/A | 2:04,545 | 3. | 2:00,289 | 5. Final A | 5. |
Karate
- Osobny artykuł: Karate na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Faza grupowa | Półfinały | Finał | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Gábor Hárspataki | do 75 kg mężczyzn | Abdelaziz 2:2 | Scott 3:8 | Horuna 0:0 | Nishimura 3:1 | 1. | Ağayev 0:7 | NQ | [36][37][38][39][40] |
Kolarstwo
Kolarstwo szosowe
Zawodnik | Konkurencja | Czas | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|
Attila Valter | wyścig ze startu wspólnego (m) | DNF | [41] |
Kolarstwo górskie
Zawodnik | Konkurencja | Czas | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|
Kata Blanka Vas | cross-country (k) | 1:17:55 | 4. | [42] |
András Parti | cross-country (m) | 1:35:33 | 32. | [43] |
Lekkoatletyka
- Osobny artykuł: Lekkoatletyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Konkurencje biegowe
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Półfinał | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | |||
István Szögi | 1500 m (m) | 3:38,79 | 12. | NQ | [44] | |||
Valdó Szűcs | 110 m przez płotki(m) | 13,50 | 3. | 13,40 | 4. | NQ | [45] | |
Máté Koroknai | 400 m przez płotki (m) | 49,80 | 6. | NQ | [46] | |||
Máté Helebrandt | chód na 50 km (m) | N/A | 3:57:53 | 17. | [47] | |||
Bence Venyercsán | N/A | 3:59,05 | 20. | |||||
Bianka Kéri | 800 m (k) | 2:02,82 | 6. | NQ | [48] | |||
Luca Kozák | 100 m przez płotki (k) | 12,97 | 3. | DNF | NQ | [49] | ||
Zita Kácser | 3000 m z przeszkodami (k) | 10:43,99 | 13. | N/A | NQ | [50] | ||
Lili Anna Tóth | 9:30,96 | 7. | N/A | NQ | ||||
Barbara Kovács | chód na 20 km (k) | N/A | 1:41:49 | 46. | [51] | |||
Viktória Madarász | N/A | DNF |
Konkurencje techniczne
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | |||
Norbert Rivasz-Tóth | rzut oszczepem | 77,76 | 22. | NQ | [52] | |
Bence Halász | rzut młotem (m) | 75,39 | 14. | NQ | [53] | |
Réka Gyurátz | rzut młotem (k) | 66,48 | 26. | NQ | [54] | |
Réka Szilágyi | rzut oszczepem (k) | 57,39 | 25. | NQ | [55] | |
Anita Márton | pchnięcie kulą (k) | 17,59 | 21. | NQ | [56] | |
Anasztázia Nguyen | skok w dal (k) | 6,52 | 16. | NQ | [57] |
Wieloboje
- Siedmiobój
Zawodnik | Konkurencja | 100 m | HJ | SP | 200 m | LJ | JT | 800 m | Razem | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Xénia Krizsán | Rezultat | 13,58 | 1,74 | 13,78 | 24,96 | 5,88 | 50,59 | 2:07,65 | 6295 | 13. | [58] |
Punkty | 1039 | 903 | 779 | 890 | 813 | 872 | 999 |
Łucznictwo
- Osobny artykuł: Łucznictwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Runda rankingowa | 1/64 | 1/32 | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Mátyás László Balogh | indywidualnie (m) | 632 | 61. | Kim Woo-jin P 0-6 | NQ | 33. | [59][60][61] |
Piłka ręczna
- Osobny artykuł: Piłka ręczna na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Turniej kobiet
|
|
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał mecz o 3. miejsce | Pozycja | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Węgry | turniej kobiet | Francja 29:30 | Brazylia 27:33 | Rosja 31:38 | Hiszpania 29:25 | Szwecja 26:23 | 4. | Norwegia 22:26 | NQ | 7. | [62][63] |
Piłka wodna
- Osobny artykuł: Piłka wodna na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Turniej kobiet
|
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał mecz o 3. miejsce | Pozycja | Źródło | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Węgry | turniej kobiet | Rosyjski Komitet Olimpijski 10:10 | Stany Zjednoczone 10:9 | Japonia 17:13 | Chiny 9:11 | 2. | Holandia 14:11 | Hiszpania 6:8 | Rosyjski Komitet Olimpijski 11:9 | [64][65][66][67] |
Turniej mężczyzn
|
|
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał mecz o 3. miejsce | Pozycja | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Węgry | turniej mężczyzn | Grecja 9:10 | Japonia 16:11 | Południowa Afryka 23:1 | Stany Zjednoczone 11:8 | Włochy 5:5 | 3. | Chorwacja 15:11 | Grecja 6:9 | Hiszpania 9:5 | [68][69][70][71] |
Pływanie
- Osobny artykuł: Pływanie na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Półfinał | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Miejsce | Czas | Miejsce | Czas | Miejsce | |||
Maxim Lobanovskij | 50 m dowolnym (m) | 22,25 | 26. | NQ | [72][73][74] | |||
Nándor Németh | 100 m dowolnym (m) | 48,11 | 9. | 47,81 | 7. | 48,10 | 8. | [75][76][77] |
Szebasztián Szabó | 48,51 | 20. | NQ | |||||
Nándor Németh | 200 m dowolnym (m) | 1:46,19 | 12. | 1:47,20 | 15. | NQ | [78][79][80] | |
Dominik Kozma | 1:48,87 | 30. | NQ | |||||
Gábor Zombori | 400 m dowolnym (m) | 3:47,99 | 18. | N/A | NQ | [81][82] | ||
Ákos Kalmár | 800 m dowolnym (m) | 7:55,85 | 22. | N/A | NQ | [83][84] | ||
Gergely Gyurta | 1500 m dowolnym (m) | 15:01,85 | 15. | N/A | NQ | [85][86] | ||
Ákos Kalmár | 15:17,02 | 22. | N/A | NQ | ||||
Ádám Telegdy | 100 m grzbietowym (m) | 54,42 | 29. | NQ | [87][88][89] | |||
Richárd Bohus | DSQ | NQ | ||||||
Ádám Telegdy | 200 m grzbietowym (m) | 1:57,70 | 14. | 1:56,19 | 4. | 1:56,15 | 5. | [90][91][92] |
Kristóf Milák | 100 m motylkowym (m) | 50,62 | 2. | 50,31 | 1. | 49,68 | [93][94][95] | |
Szebasztián Szabó | 51,67 | 14. | 51,89 | 14. | NQ | |||
Kristóf Milák | 200 m motylkowym (m) | 1:53,58 | 1. | 1:52,22 | 1. | 1:51,25 | [96][97][98] | |
Tamás Kenderesi | 1:55,18 | 8. | 1:55,17 | 4. | 1:54,52 | 4. | ||
László Cseh | 200 m zmiennym (m) | 1:57,51 | 10. | 1:57,64 | 8. | 1:57,68 | 7. | [99][100][101] |
Hubert Kós | 1:58,47 | 20. | NQ | |||||
Dávid Verrasztó | 400 m zmiennym (m) | 4:09,80 | 4. | N/A | 4:10,59 | 4. | [102][103] | |
Péter Bernek | 4:12,38 | 13. | N/A | NQ | ||||
Kristóf Rasovszky | 10 km (m) | N/A | 1:48:59,0 | [104] | ||||
Kristóf Milák Szebasztián Szabó Richárd Bohus Nándor Németh | sztafeta 4 × 100 m dowolnym (m) | 3:12,73 | 6. | N/A | 3:11,06 | 5. | [105][106] | |
Balázs Holló Gábor Zombori Dominik Kozma Richárd Márton | sztafeta 4 × 200 m dowolnym (m) | DSQ | N/A | NQ | [107][108] | |||
Richárd Bohus Tamás Takács Hubert Kós Péter Holoda | sztafeta 4 × 100 m zmiennym (m) | 3:34,91 | 13. | N/A | NQ | [109][110] | ||
Ajna Késely | 400 m dowolnym | 4:05,34 | 10. | N/A | NQ | [111][112] | ||
800 m dowolnym (k) | 8:26,20 | 13. | N/A | NQ | [113][114] | |||
1500 m dowolnym (k) | 15:59,80 | 9. | N/A | NQ | [115][116] | |||
Katalin Burián | 100 m grzbietowym (k) | 1:00,07 | 18. | NQ | [117][118][119] | |||
200 m grzbietowym (k) | 2:09,10 | 8. | 2:09,65 | 10. | NQ | [120][121][122] | ||
Katinka Hosszú | 2:12,84 | 20. | NQ | |||||
Eszter Békési | 200 m klasycznym (k) | 2:26,89 | 25. | NQ | [123][124][125] | |||
Dalma Sebestyén | 100 m motylkowym (k) | 59,79 | 27. | NQ | [126][127][128] | |||
Boglárka Kapás | 200 m motylkowym (k) | 2:08,58 | 5. | 2:06,59 | 3. | 2:06,53 | 4. | [129][130][131] |
Katinka Hosszú | DNS | |||||||
200 m zmiennym (k) | 2:09,70 | 2. | 2:10,22 | 7. | 2:12,38 | 7. | [132][133][134] | |
Dalma Sebestyén | 2:12,42 | 17. | NQ | |||||
Viktória Mihályvári-Farkas | 400 m zmiennym (k) | 4:35,99 | 6. | N/A | 4:37,75 | 6. | [135][136] | |
Katinka Hosszú | 4:36,01 | 7. | N/A | 4:35,98 | 5. | |||
Anna Olasz | 10 km (k) | N/A | 1:59:34,8 | 4. | [137] | |||
Zsuzsanna Jakabos Laura Veres Evelyn Verrasztó Ajna Késely | sztafeta 4 × 200 m dowolnym (k) | 7:56,16 | 8. | N/A | 7:56,62 | 7. | [138][139] | |
Benedek Kovács Petra Halmai Richárd Márton Fanni Gyurinovics | sztafeta mieszana 4 × 100 m zmiennym | 3:47,15 | 15. | N/A | NQ | [140][141] |
Podnoszenie ciężarów
- Osobny artykuł: Podnoszenie ciężarów na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Rwanie | Podrzut | Razem | Pozycja | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Pozycja | Wynik | Pozycja | |||||
Péter Nagy | +109 kg mężczyzn | 178 kg | 8. | 218 kg | 7. | 396 kg | 7. | [142] |
Strzelectwo
- Osobny artykuł: Strzelectwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje Faza 1 | Kwalifikacje Faza 2 | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Pozycja | Wynik | Pozycja | Wynik | Pozycja | |||
István Péni | karabin pneumatyczny (m) | 629,4 | 7. | N/A | 186,5 | 5. | [143][144] | |
Zalán Pekler | 621,1 | 39. | N/A | NQ | ||||
István Péni | karabin małokalibrowy 3 postawy (m) | 1173-64x | 10. | N/A | NQ | [145][146] | ||
Zalán Pekler | 1169-56x | 18. | N/A | NQ | ||||
Eszter Mészáros | karabin pneumatyczny (k) | 625,3 | 20. | N/A | NQ | [147][148] | ||
karabin małokalibrowy 3 postawy (k) | 1161-48x | 26. | N/A | NQ | [149][150] | |||
Eszter Mészáros István Péni | karabin pneumatyczny (mikst) | 627,9 | 8. | 414,6 | 7. | NQ | [151][152][153][154] | |
Veronika Major | pistolet pneumatyczny (k) | 566-10x | 34. | N/A | NQ | [155][156] | ||
pistolet sportowy (k) | 572-14x | 35. | N/A | NQ | [157] |
Szermierka
- Osobny artykuł: Szermierka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | 1/32 | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał/o 3. miejsce | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Áron Szilágyi | szabla indywidualnie (m) | N/A | Quintero W 15-7 | Abedini W 15-7 | Pakdaman W 15-6 | Bazadze W 15-13 | Samele W 15-7 | [158] | |
Tamás Decsi | N/A | Hartung P 8-15 | NQ | 29. | |||||
András Szatmári | N/A | Pakdaman P 12-15 | NQ | 21. | |||||
Áron Szilágyi Tamás Decsi András Szatmári Csanád Gémesi | szabla drużynowo (m) | N/A | Stany Zjednoczone W 45-36 | Włochy P 43-45 | Niemcy W 45-40 | [159] | |||
Gergely Siklósi | szpada indywidualnie (m) | Bye | Dong Chao W 15-9 | El Kord W 15-13 | Park Sang-young W 15-12 | Santarelli W 15-10 | Cannone P 10-15 | [160] | |
Fanni Kreiss | floret indywidualnie (k) | Bye | Martina Batini W 15-10 | Dierigłazowa P 10-15 | NQ | 15. | [161] | ||
Kata Kondricz | Bye | Volpi P 5-15 | NQ | 29. | |||||
Flóra Pásztor | Mebarki W 15-8 | Thibus P 13-15 | NQ | 32. | |||||
Fanni Kreiss Kata Kondricz Flóra Pásztor Aida Mohamed | floret drużynowo (k) | N/A | Włochy P 32-45 | Kanada P 33-45[162] | Egipt W 45-28[163] | 7. | [164] | ||
Anna Márton | szabla indywidualnie (k) | Bye | Pérez Maurice W 15-12 | Choi Soo-yeon W 15-12 | Dayibekova W 15-11 | Wielika P 8-15 | Brunet P 6-15 | 4. | [165] |
Liza Pusztai | Bye | Chaabane W 15-12 | Qian Jiarui P 10-15 | NQ | 9. | ||||
Renáta Katona | Daghfous W 15-6 | Wielika P 4-15 | NQ | 32. | |||||
Anna Márton Liza Pusztai Renáta Katona Sugar Battai | szabla drużynowo (k) | N/A | Korea Południowa P 40-45 | Japonia P 42-45[162] | Chiny P 30-45[163] | 8. | [166] |
Taekwondo
- Osobny artykuł: Taekwondo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Repesaż | Finał/3.miejsce | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Omar Salim | -58 kg mężczyzn | Dell’Aquila P 13-26 | NQ | Sawekwiharee W 43-22 | Jang Jun P 16-46 | 5. | [167] |
Tenis stołowy
- Osobny artykuł: Tenis stołowy na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Runda 1 | Runda 2 | Runda 3 | 1/8 finału | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Bence Majoros | gra pojedyncza (m) | Bye | Larbi Bouriah W 4-0 | Groth P 1-4 | NQ | 33. | [168] | ||||
Georgina Póta | gra pojedyncza (k) | N/A | Moret P 1-4 | NQ | 33. | [169] | |||||
Dóra Madarász | Bye | Edem P 1-4 | NQ | 49. | |||||||
Georgina Póta Dóra Madarász Szandra Pergel | turniej drużynowy (k) | N/A | Japonia P 0-3 | NQ | 9. | [170] | |||||
Ádám Szudi Szandra Pergel | turniej mieszany | N/A | Wong Chun-ting Doo Hoi Kem P 0-4 | NQ | 9. | [171] |
Triathlon
- Osobny artykuł: Triathlon na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Pływanie | Zmiana 1 | Jazda na rowerze | Zmiana 2 | Bieg | Czas | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsanett Bragmayer | kobiety | 19:19 | 0:42 | 1:03:07 | 0:34 | 36:18 | 2:00:00 | 12. | [172] |
Zsófia Kovács | 20:30 | 0:42 | okrążenie starty | ||||||
Bence Bicsák | mężczyźni | 17:55 | 0:42 | 56:26 | 0:29 | 30:24 | 1:45:56 | 7. | [173] |
Węgry Tamás Tóth | 18:07 | 0:40 | 56:20 | 0:33 | 32:39 | 1:48:19 | 29. | ||
Zsanett Bragmayer Bence Bicsák Zsófia Kovács Tamás Tóth | sztafeta | 03:53 04:07 04:31 04:12 | 0:39 0:38 0:38 0:44 | 10:33 09:53 10:53 09:52 | 0:30 0:28 0:30 0:28 | 06:29 05:31 06:34 05:40 | 1:26:43 | 11. | [174] |
Wioślarstwo
- Osobny artykuł: Wioślarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Repasaż | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Miejsce | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | M. | Czas | M. | Czas | M. | Czas | M. | Czas | M. | ||||
Bendegúz Pétervári-Molnár | M1x | 7:04,42 | 2. | N/A | 7:24,63 | 2. | 6:59,08 Półfinał A/B | 5. | 6:50,45 Finał B | 4. | 10. | [175] |
Zapasy
- Osobny artykuł: Zapasy na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Repesaż 1 | Finał | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Bálint Korpási | -67 kg mężczyzn styl klasyczny | Bye | Aslanian P 1-1 | NQ | 12. | [176] | |||
Tamás Lőrincz | -77 kg mężczyzn styl klasyczny | N/A | Ikram W w/o | Yabiku W 3-1 | Garaji W 6-5 | N/A | Machmudow W 2-1 | [177] | |
Viktor Lőrincz | -87 kg mężczyzn styl klasyczny | N/A | Azisbekow W 6-1 | Kudla W 1-1 | Mutawalli W 9-2 | N/A | Bełeniuk P 1-5 | [178] | |
Alex Szőke | -97 kg mężczyzn styl klasyczny | N/A | Omarov W 3-1 | Jewłojew P 2-6 | NQ | Melia W 5-1 | Michalik P 0-10 | 13. | [179] |
Ismaił Musukajew | -65 kg mężczyzn styl wolny | N/A | Destribats W 9-6 | Otoguro P 1-4 | NQ | Tumurochir W 4-2 | Raszydow P 0-5 | 5. | [180] |
Marianna Sastin | -62 kg kobiet styl wolny | N/A | Incze P 1-3 | NQ | 13. | [181] |
Żeglarstwo
- Osobny artykuł: Żeglarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Wyścig | Punkty | Finałowa pozycja | Źródło | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M* | |||||
Mária Érdi | Laser Radial | 19 | 18 | 16 | 16 | 2 | 17 | 14 | 11 | 15 | N/A | NQ | 128 | 13. | [182] | ||
Sára Cholnoky | RS:X (k) | 27 | 27 | 21 | 25 | 15 | 24 | 19 | 24 | 23 | 20 | 21 | NQ | 246 | 25. | [183] | |
Benjámin Vadnai | Laser | 7 | 21 | 9 | 15 | 16 | 18 | 17 | 21 | 21 | N/A | NQ | 145 | 18. | [184] | ||
Zsombor Berecz | Finn | 2 | 2 | 4 | 6 | 7 | 3 | 5 | 4 | 4 | N/A | 2 | 39 | [185] |
M – Wyścig medalowy
Przypisy
- ↑ Tokio 2020: Aron Szilagyi przeszedł do historii – Polsat Sport [online], www.polsatsport.pl [dostęp 2022-01-29] (pol.).
- ↑ Kristof Milak Vs. Kristof Milak: A Tokyo 2020 Comparative Analysis [online], SwimSwam, 1 listopada 2021 [dostęp 2022-01-29] (ang.).
- ↑ a b Kopasz Wins Olympic Gold in Men’s Kayak Single 1000m after 53 Years, Varga Finishes Second [online], Hungary Today, 3 sierpnia 2021 [dostęp 2022-01-29] (ang.).
- ↑ Tokio 2020: Tamas Lorincz mistrzem olimpijskim w zapasach w stylu klasycznym – Polsat Sport [online], www.polsatsport.pl [dostęp 2022-01-29] (pol.).
- ↑ Węgier ze złotym medalem. MInimalna przewaga [online], sport.tvp.pl, 5 sierpnia 2021 [dostęp 2022-01-29] (pol.).
- ↑ Kozák gains revenge over Carrington as Hungary retain K4 500m crown, www.insidethegames.biz, 1628 [dostęp 2022-01-29] .
- ↑ Gergely Siklósi Wins Silver in Épée Fencing at Tokyo Olympics [online], Hungary Today, 25 lipca 2021 [dostęp 2022-01-29] (ang.).
- ↑ Following Fierce Duel Kristóf Milák Takes 100m Butterfly Silver [online], Hungary Today, 31 lipca 2021 [dostęp 2022-01-29] (ang.).
- ↑ Zsombor Berecz Wins Hungary’s First Silver in Olympic Sailing [online], Hungary Today, 3 sierpnia 2021 [dostęp 2022-01-29] (ang.).
- ↑ Wrestler Viktor Lőrincz Brings Hungary Silver in Tokyo [online], Hungary Today, 4 sierpnia 2021 [dostęp 2022-01-29] (ang.).
- ↑ Kristóf Rasovszky Wins Hungary Silver in Tokyo After Swimming 10km [online], Hungary Today, 5 sierpnia 2021 [dostęp 2022-01-29] (ang.).
- ↑ Tokio 2020: niesamowita Lisa Carrington. Trzecie złoto nowozelandzkiej kajakarki [online], PolskieRadio24.pl [dostęp 2022-01-29] .
- ↑ Results Men s sabre team Fencing | Tokyo 2020 Olympics [online], Marca.com [dostęp 2022-01-29] (ang.).
- ↑ Arai adds Japan’s sixth judo gold of Tokyo 2020 as Bekauri wins Georgia’s first, www.insidethegames.biz, 1627 [dostęp 2022-01-29] .
- ↑ Tokio 2020. Naja i Puławska zdobyły srebrny medal w K2 500 m – Polsat News [online], polsatnews.pl [dostęp 2022-01-29] (pol.).
- ↑ Sarolta Kovács wins Hungarian bronze medal in women’s modern pentathlon [online], Worldakkam, 6 sierpnia 2021 [dostęp 2022-01-29] (ang.).
- ↑ Hárspataki Claims Bronze in Men’s 75kg Kumite [online], Hungary Today, 6 sierpnia 2021 [dostęp 2022-01-29] (ang.).
- ↑ Results Third place Women Water polo | Tokyo 2020 Olympics [online], Marca.com [dostęp 2022-01-29] (ang.).
- ↑ Results Third place Men Water polo | Tokyo 2020 Olympics [online], Marca.com [dostęp 2022-01-29] (ang.).
- ↑ a b Results Tokyo 2020 Olympic games Badminton. bwfbadminton.com. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Tokyo 2020 Olympic games Badminton. bwfbadminton.com. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Tokyo 2020 Olympic Games Badminton Men’s Singles Draw. bwfbadminton.com. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Tokyo 2020 Olympic games Badminton. bwfbadminton.com. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Tokyo 2020 Olympic Games Badminton Women’s Singles Draw. bwfbadminton.com. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Olympedia Featherweight (52–57 kilograms), Men. olympedia.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ KOVACS Zsofia. fig-gymnastics.com. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ PIGNICZKI Fanni. gymnastics.sport. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Men U81. judoinside.com. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Men U90. judoinside.com. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Men U100. judoinside.com. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Women U48. judoinside.com. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Women U52. judoinside.com. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Women U57. judoinside.com. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Women U63. judoinside.com. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Canoe Sprint–Results Book. canoeicf.com. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤75 kg, Men. olympedia.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤75 kg, Men – Bout #2. olympedia.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤75 kg, Men – Bout #4. olympedia.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤75 kg, Men – Bout #7. olympedia.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤75 kg, Men – Bout #9. olympedia.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Cycling Olympic games 2020 results Men. the-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Mountain Bike – Tokyo 2021 – Results Women. the-sport.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Mountain Bike – Tokyo 2021 – Results Men. the-sport.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Men’s 1500m. worldathletics.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Men’s 110mH. worldathletics.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Men’s 400mH. worldathletics.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Men’s 50km Race Walk. worldathletics.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Women’s 800m. worldathletics.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Women’s 100mH. worldathletics.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Women’s 3000mSC. worldathletics.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Women’s 20km Race Walk. worldathletics.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Men’s Javelin Throw. worldathletics.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Men’s Hammer Throw. worldathletics.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Women’s Hammer Throw. worldathletics.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Women’s Javelin Throw. worldathletics.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Women’s Shot Put. worldathletics.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Women’s Long Jump. worldathletics.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Women’s Heptathlon. worldathletics.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Men’s Individual Ranking Round. worldarchery.sport. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Men’s Individual Brackets. worldarchery.sport. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Men’s Final Brackets. worldarchery.sport. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Handball – Women’s Olympic Games 2021 Group A. the-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Handball – Women’s Olympic Games 2021 Final round. the-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Water Polo – Women’s Olympic Games 2021 Group A Results. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Water Polo – Women’s Olympic Games 2021 Quarterfinals. the-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Water Polo – Women’s Olympic Games 2021 Semifinals. the-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Water Polo – Women’s Olympic Games 2021 Finals. the-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Water Polo – Men’s Olympic Games 2021 Group A Results. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Water Polo – Men’s Olympic Games 2021 Quarterfinals. the-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Water Polo – Men’s Olympic Games 2021 Semifinals. the-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Water Polo – Men’s Olympic Games 2021 Finals. the-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 50 m Freestyle Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 50 m Freestyle Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 50 m Freestyle Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Freestyle Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Freestyle Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Freestyle Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Freestyle Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Freestyle Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Freestyle Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 400 m Freestyle Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 400 m Freestyle Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 800 m Freestyle Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 800 m Freestyle Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 1500 m Freestyle Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 1500 m Freestyle Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Backstroke Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Backstroke Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Backstroke Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Backstroke Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Backstroke SemifinalsHeats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Backstroke Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Butterfly Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Butterfly Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Butterfly Final Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Butterfly Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Butterfly Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Butterfly Final Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Medley Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Medley Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Medley Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 400 m Medley Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 400 m Medley Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 10 km. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 4x100 m Freestyle Relay Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 4x100 m Freestyle Relay Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 4x200 m Freestyle Relay Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 4x200 m Freestyle Relay Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 4x100 m Medley Relay Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Men 4x100 m Medley Relay Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results 400 m Freestyle Women Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results 400 m Freestyle Women Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results 800 m Freestyle Women Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results 800 m Freestyle Women Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results 1500 m Freestyle Women Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results 1500 m Freestyle Women Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 100 m Backstroke Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 100 m Backstroke Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 100 m Backstroke Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 200 m Backstroke Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 200 m Backstroke Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 200 m Backstroke Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 200 m Breaststroke Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 200 m Breaststroke Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 200 m Breaststroke Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 100 m Butterfly Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 100 m Butterfly Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 100 m Butterfly Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 200 m Butterfly Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 200 m Butterfly Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 200 m Butterfly Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 200 m Medley Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 200 m Medley Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 200 m Medley Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 400 m Medley Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 400 m Medley Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 10 km. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 4x200 m Freestyle Relay Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Women 4x200 m Freestyle Relay Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Mixed 4x100 m Medley Relay Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Mixed 4x100 m Medley Relay Final. fina.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results by Events IWF. iwf.net. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Rifle Men Qualification. issf-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Rifle Men Final. issf-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 50m Rifle 3 Positions Men Qualification. issf-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 50m Rifle 3 Positions Men Final. issf-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Rifle Women Qualification. issf-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Rifle Women Final. issf-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 50m Rifle 3 Positions Women Qualification. issf-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 50m Rifle 3 Positions Women Final. issf-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Rifle Mixed Team Qualification Part 1. issf-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Rifle Mixed Team Qualification Part 2. issf-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Rifle Mixed Team Bronze Match. issf-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Rifle Mixed Team Gold Match. issf-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Pistol Women Qualification. issf-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Pistol Women Final. issf-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 25m Pistol Women Qualification. issf-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ a b Pojedynk o miejsca 5-8.
- ↑ a b Pojedynek o 7. miejsce.
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Olympedia – Flyweight (≤58 kilograms), Men. olympedia.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Table tennis – Men’s Olympic Games 2020 Results. the-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Table tennis – Women’s Olympic Games 2021 Results. the-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Table tennis – Women’s Olympic Games 2021 Team Results. the-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Table tennis – Mixed Doubles Olympic Games 2021 Results. the-sports.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Elite Women 2020 Tokyo. triathlon.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Elite Men 2020 Tokyo. triathlon.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Results Mixed Relay 2020 Tokyo. triathlon.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Events World Rowing Mem’s Single Sculls Results Summary by Event. worldrowing.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Olympic Games 2020 Greco-Roman Seniors 67 kg. unitedworldwrestling.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Olympic Games 2020 Greco-Roman Seniors 77 kg. unitedworldwrestling.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Olympic Games 2020 Greco-Roman Seniors 87 kg. unitedworldwrestling.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Olympic Games 2020 Greco-Roman Seniors 97 kg. unitedworldwrestling.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Olympic Games 2020 Freestyle Seniors 65 kg. unitedworldwrestling.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ Olympic Games 2020 Female wrestling Seniors 62 kg. uniteworldwrestling.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ World Sailing Tokyo 2020 Olympic Games ICLA 6 Women. sailing.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ World Sailing Tokyo 2020 RS:X Women. sailing.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ World Sailing Tokyo 2020 ICLA 7 Men. sailing.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- ↑ World Sailing Tokyo 2020 Finn Men. sailing.org. [dostęp 2023-04-19]. (ang.).
- p
- d
- e
Państwa uczestniczące w Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 w Tokio
- p
- d
- e
Letnie IO |
|
---|---|
Zimowe IO |
|