Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 1984
Веслування на байдарках і каное на XXIII Олімпійських іграх | |
Місце проведення | Лос-Анджелес |
---|---|
Дати | 6 серпня 1984 — 11 серпня 1984 |
← 1980 | 1988 → |
Змагання з веслування на байдарках і каное в програмі літніх Олімпійських ігор 1984 включають в себе лише спринтерські гонки.
Медальний залік
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Нова Зеландія (NZL) | 4 | 0 | 0 | 4 |
2 | Швеція (SWE) | 2 | 4 | 0 | 6 |
3 | Канада (CAN) | 2 | 2 | 2 | 6 |
4 | Румунія (ROU) | 2 | 1 | 1 | 4 |
5 | Югославія (YUG) | 1 | 2 | 0 | 3 |
6 | ФРН (FRG) | 1 | 1 | 1 | 3 |
7 | Франція (FRA) | 0 | 1 | 3 | 4 |
8 | Данія (DEN) | 0 | 1 | 1 | 2 |
9 | Іспанія (ESP) | 0 | 0 | 1 | 1 |
Австралія (AUS) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Нідерланди (NED) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
США (USA) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Загалом (12 збірні) | 12 | 12 | 12 | 36 |
Результати
Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Каное-одиночки, 500 м докладніше | Ларрі Кейн (CAN) | Геннінг Ліндж Якобсен (DEN) | Костіке Олару (ROU) |
Каное-одиночки, 1000 м докладніше | Ульріх Ейке (FRG) | Ларрі Кейн (CAN) | Геннінг Ліндж Якобсен (DEN) |
Каное-двійки, 500 м докладніше | Югославія (YUG) Матія Любек Мірко Нішович | Румунія (ROU) Іван Пацайкін Тома Сіміонов | Іспанія (ESP) Енріке Мігес Нарціско Суарес |
Каное-двійки, 1000 м докладніше | Румунія (ROU) Іван Пацайкін Тома Сіміонов | Югославія (YUG) Матія Любек Мірко Нішович | Франція (FRA) Дідьє Ойер Філіпп Рено |
Байдарки-одиночки, 500 м докладніше | Ієн Фергюсон (NZL) | Ларс-Ерік Моберг (SWE) | Бернар Брежон (FRA) |
Байдарки-одиночки, 1000 м докладніше | Алан Томпсон (NZL) | Мілан Янич (YUG) | Грег Бартон (USA) |
Байдарки-двійки, 500 м докладніше | Нова Зеландія (NZL) Ієн Фергюсон Пол Макдональд | Швеція (SWE) Пер-Інге Бенгтссон Ларс-Ерік Моберг | Канада (CAN) Х'ю Фішер Олвін Морріс |
Байдарки-двійки, 1000 м докладніше | Канада (CAN) Х'ю Фішер Олвін Морріс | Франція (FRA) Бернар Брежон Патрік Лефулон | Австралія (AUS) Баррі Келлі Грант Кенні |
Байдарки-четвірки, 1000 м докладніше | Нова Зеландія (NZL) Грант Бремвелл Ієн Фергюсон Пол Макдональд Алан Томпсон | Швеція (SWE) Пер-Інге Бенгтссон Томмі Карлс Ларс-Ерік Моберг Томас Олссон | Франція (FRA) Франсуа Бару Філіпп Боккара Паскаль Бушерит Дідьє Вавассо |
Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Байдарки-одиночки, 500 м докладніше | Агнета Андерссон (SWE) | Барбара Шюттпельц (FRG) | Аннемік Деркс (NED) |
Байдарки-двійки, 500 м докладніше | Швеція (SWE) Агнета Андерссон Анна Ульссон | Канада (CAN) Олександра Барре Сью Голловей | ФРН (FRG) Йозефа Ідем Барбара Шюттпельц |
Байдарки-четвірки, 500 м докладніше | Румунія (ROU) Агафія Константин Настасія Іонеску Текла Марінеску Марія Штефан | Швеція (SWE) Агнета Андерссон Анна Ульссон Єва Карлссон Сусанне Гуннарссон | Канада (CAN) Олександра Барре Люсі Гуай Сью Голловей Барбара Олмстед |
Посилання
- Офіційні результати.
|
|