Кубок Англії з футболу 1928—1929
Кубок Англії 1928—1929 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 1 вересня 1928 — 27 квітня 1929 |
Призові місця | |
Чемпіон | Болтон Вондерерз (3-й раз) |
Віцечемпіон | Портсмут |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1928—1929 — 54-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Втретє титул здобув Болтон Вондерерз.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
24 листопада | Честерфілд | 3:2 | Рочдейл |
24 листопада | Дарлінгтон | 3:0 | Нью-Брайтон |
24 листопада | Грантем | 1:0 | Ріл Атлетік |
24 листопада | Волсолл | 3:1 | Вустер Сіті |
24 листопада | Джиллінгем | 0:0 | Торкі Юнайтед |
28 листопада Перегравання | Торкі Юнайтед | 5:1 | Джиллінгем |
24 листопада | Лейтон | 0:2 | Вотфорд |
24 листопада | Лутон Таун | 5:1 | Саутенд Юнайтед |
24 листопада | Гейнсборо Триніті | 3:1 | Кру Александра |
24 листопада | Рексем | 0:1 | Карлайл Юнайтед |
24 листопада | Пул | 1:4 | Борнмут енд Боском Атлетік |
24 листопада | Транмер Роверз | 2:1 | Ротергем Юнайтед |
24 листопада | Стокпорт Каунті | 1:0 | Галіфакс Таун |
24 листопада | Сіттінгборн | 2:1 | Саутгол |
24 листопада | Аккрінгтон Стенлі | 2:1 | Саут Шилдс |
24 листопада | Брентфорд | 4:1 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
24 листопада | Бристоль Роверз | 2:1 | Веллінгборо Таун |
24 листопада | Ковентрі Сіті | 1:4 | Фулгем |
24 листопада | Норвіч Сіті | 6:1 | Чатем |
24 листопада | Нортфліт Юнайтед | 5:2 | Ілфорд |
24 листопада | Бредфорд Сіті | 4:1 | Донкастер Роверз |
24 листопада | Крістал Пелес | 2:0 | Кеттерінг Таун |
24 листопада | Спеннімур Юнайтед | 5:2 | Гартлпул Юнайтед |
24 листопада | Енфілд Плен | 1:4 | Саутпорт |
24 листопада | Ланкастер Таун | 1:3 | Лінкольн Сіті |
24 листопада | Ексетер Сіті | 6:0 | Баркінг |
24 листопада | Мертір Таун | 4:2 | Далвіч Гамлет |
24 листопада | Ширбрук | 2:4 | Менсфілд Таун |
24 листопада | Ньюпорт Каунті | 7:0 | Вокінг |
24 листопада | Горвіч РМІ | 1:2 | Скарборо |
24 листопада | Йовіл-енд-Петтерс Юнайтед | 1:4 | Плімут Аргайл |
24 листопада | Віган Боро | 2:0 | Ашингтон |
24 листопада | Йорк Сіті | 0:1 | Барроу |
24 листопада | Пітерборо-енд-Флеттон Юнайтед | 0:2 | Чарльтон Атлетік |
24 листопада | Гілфорд Сіті | 4:2 | Квінз Парк Рейнджерс |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
8 грудня | Барроу | 1:2 | Менсфілд Таун |
8 грудня | Вотфорд | 2:0 | Мертір Таун |
8 грудня | Волсолл | 2:1 | Сіттінгборн |
8 грудня | Гейнсборо Триніті | 2:3 | Честерфілд |
8 грудня | Скарборо | 0:0 | Дарлінгтон |
12 грудня Перегравання | Дарлінгтон | 5:1 | Скарборо |
8 грудня | Транмер Роверз | 0:1 | Бредфорд Сіті |
8 грудня | Стокпорт Каунті | 3:0 | Саутпорт |
8 грудня | Фулгем | 0:0 | Лутон Таун |
13 грудня Перегравання | Лутон Таун | 4:1 | Фулгем |
8 грудня | Аккрінгтон Стенлі | 7:0 | Спеннімур Юнайтед |
8 грудня | Брентфорд | 0:1 | Плімут Аргайл |
8 грудня | Норвіч Сіті | 6:0 | Ньюпорт Каунті |
8 грудня | Нортфліт Юнайтед | 1:5 | Чарльтон Атлетік |
8 грудня | Карлайл Юнайтед | 0:1 | Лінкольн Сіті |
8 грудня | Крістал Пелес | 3:1 | Бристоль Роверз |
8 грудня | Торкі Юнайтед | 0:1 | Ексетер Сіті |
8 грудня | Віган Боро | 2:1 | Грантем |
8 грудня | Гілфорд Сіті | 1:5 | Борнмут енд Боском Атлетік |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
12 січня | Бірмінгем Сіті | 3:1 | Манчестер Сіті |
12 січня | Честерфілд | 1:7 | Гаддерсфілд Таун |
12 січня | Дарлінгтон | 2:6 | Бері |
12 січня | Бристоль Сіті | 0:2 | Ліверпуль |
12 січня | Бернлі | 2:1 | Шеффілд Юнайтед |
12 січня | Саутгемптон | 0:0 | Клептон Орієнт |
17 січня Перегравання | Клептон Орієнт | 2:1 | Саутгемптон |
12 січня | Вотфорд | 1:0 | Престон Норт-Енд |
12 січня | Редінг | 2:0 | Тоттенгем Готспур |
12 січня | Волсолл | 1:1 | Мідлсбро |
21 січня Перегравання | Мідлсбро | 5:1 | Волсолл |
12 січня | Ноттінгем Форест | 1:2 | Свонсі Сіті |
12 січня | Блекберн Роверз | 1:0 | Барнслі |
12 січня | Астон Вілла | 6:1 | Кардіфф Сіті |
12 січня | Болтон Вондерерз | 2:0 | Олдем Атлетік |
12 січня | Грімсбі Таун | 1:1 | Вест-Бромвіч Альбіон |
16 січня Перегравання | Вест-Бромвіч Альбіон | 2:0 | Грімсбі Таун |
12 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 0:1 | Менсфілд Таун |
12 січня | Дербі Каунті | 4:3 | Ноттс Каунті |
12 січня | Лінкольн Сіті | 0:1 | Лестер Сіті |
12 січня | Лутон Таун | 0:0 | Крістал Пелес |
16 січня Перегравання | Крістал Пелес | 7:0 | Лутон Таун |
12 січня | Свіндон Таун | 2:0 | Ньюкасл Юнайтед |
12 січня | Аккрінгтон Стенлі | 1:1 | Борнмут енд Боском Атлетік |
16 січня Перегравання | Борнмут енд Боском Атлетік | 2:0 | Аккрінгтон Стенлі |
12 січня | Портсмут | 2:1 | Чарльтон Атлетік |
12 січня | Вест Гем Юнайтед | 1:0 | Сандерленд |
12 січня | Норвіч Сіті | 0:5 | Корінтіан |
12 січня | Плімут Аргайл | 3:0 | Блекпул |
12 січня | Бредфорд Сіті | 2:0 | Стокпорт Каунті |
12 січня | Міллволл | 1:1 | Нортгемптон Таун |
17 січня Перегравання | Нортгемптон Таун | 2:2 | Міллволл |
21 січня Перегравання | Міллволл | 2:0 | Нортгемптон Таун |
12 січня | Галл Сіті | 1:1 | Бредфорд Парк-Авеню |
16 січня Перегравання | Бредфорд Парк-Авеню | 3:1 | Галл Сіті |
12 січня | Челсі | 2:0 | Евертон |
12 січня | Ексетер Сіті | 2:2 | Лідс Юнайтед |
16 січня Перегравання | Лідс Юнайтед | 5:1 | Ексетер Сіті |
12 січня | Порт Вейл | 0:3 | Манчестер Юнайтед |
12 січня | Арсенал | 2:1 | Сток Сіті |
12 січня | Віган Боро | 1:3 | Венсдей |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
26 січня | Борнмут енд Боском Атлетік | 6:4 | Вотфорд |
26 січня | Бернлі | 3:3 | Свіндон Таун |
31 січня Перегравання | Свіндон Таун | 3:2 | Бернлі |
26 січня | Ліверпуль | 0:0 | Болтон Вондерерз |
31 січня Перегравання | Болтон Вондерерз | 5:2 | Ліверпуль |
26 січня | Редінг | 1:0 | Венсдей |
26 січня | Лестер Сіті | 1:0 | Свонсі Сіті |
26 січня | Блекберн Роверз | 1:1 | Дербі Каунті |
31 січня Перегравання | Дербі Каунті | 0:3 | Блекберн Роверз |
26 січня | Астон Вілла | 0:0 | Клептон Орієнт |
31 січня Перегравання | Клептон Орієнт | 0:8 | Астон Вілла |
26 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 1:0 | Мідлсбро |
26 січня | Портсмут | 2:0 | Бредфорд Сіті |
26 січня | Вест Гем Юнайтед | 3:0 | Корінтіан |
26 січня | Манчестер Юнайтед | 0:1 | Бері |
26 січня | Плімут Аргайл | 0:1 | Бредфорд Парк-Авеню |
26 січня | Міллволл | 0:0 | Крістал Пелес |
31 січня Перегравання | Крістал Пелес | 5:3 | Міллволл |
26 січня | Челсі | 1:0 | Бірмінгем Сіті |
26 січня | Гаддерсфілд Таун | 3:0 | Лідс Юнайтед |
26 січня | Арсенал | 2:0 | Менсфілд Таун |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
16 лютого | Борнмут енд Боском Атлетік | 1:1 | Вест Гем Юнайтед |
20 лютого Перегравання | Вест Гем Юнайтед | 3:1 | Борнмут енд Боском Атлетік |
16 лютого | Редінг | 1:3 | Астон Вілла |
16 лютого | Лестер Сіті | 1:2 | Болтон Вондерерз |
16 лютого | Блекберн Роверз | 1:0 | Бері |
16 лютого | Вест-Бромвіч Альбіон | 6:0 | Бредфорд Парк-Авеню |
16 лютого | Свіндон Таун | 0:0 | Арсенал |
20 лютого Перегравання | Арсенал | 1:0 | Свіндон Таун |
16 лютого | Челсі | 1:1 | Портсмут |
20 лютого Перегравання | Портсмут | 1:0 | Челсі |
16 лютого | Гаддерсфілд Таун | 5:3 | Крістал Пелес |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
2 березня | Блекберн Роверз | 1:1 | Болтон Вондерерз |
6 березня Перегравання | Болтон Вондерерз | 2:1 | Блекберн Роверз |
2 березня | Астон Вілла | 1:0 | Арсенал |
2 березня | Вест-Бромвіч Альбіон | 1:1 | Гаддерсфілд Таун |
6 березня Перегравання | Гаддерсфілд Таун | 2:1 | Вест-Бромвіч Альбіон |
2 березня | Портсмут | 3:2 | Вест Гем Юнайтед |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
23 березня | Болтон Вондерерз | 3:1 | Гаддерсфілд Таун |
23 березня | Портсмут | 1:0 | Астон Вілла |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1929
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |