Пляжний волейбол на Літній універсіаді 2013 — чоловічий турнір
Пляжний волейбол — Чоловічий турнір на Олімпійських іграх | |||||||
Дати | 6 липня 2013 — 12 липня 2013 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Призери | |||||||
| |||||||
← 2011 | 2015 → |
Турнір із пляжного волейболу серед чоловіків на літній Універсіаді 2013 пройшов з 8 по 12 липня 2013 року у Казані (Росія). У змаганнях взяли участь 32 команди.[1]
Медалісти
Gold | Silver | Bronze |
Польща (POL) Міхал Кадзіола Якуб Шаланєвіч | Німеччина (GER) Армін Доллінгер Йонас Шрьодер | Росія (RUS) Ярослав Кошкарьов Костянтин Семенов |
Попередній раунд
Група I
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Кошкарьов-Семенов | 6 | 3 | 0 | 126 | 75 | 1.680 | 6 | 0 | MAX |
2 | Дресслер-Кандолф | 5 | 2 | 1 | 129 | 117 | 1.103 | 4 | 3 | 1.333 |
3 | Гартлез-Гавкінс | 4 | 1 | 2 | 108 | 111 | 0.973 | 2 | 4 | 0.500 |
4 | Вон-Юн | 3 | 0 | 3 | 1 | 6 | 0.167 | 80 | 140 | 0.571 |
Група J
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Кадзіола-Шаланєвіч | 6 | 3 | 0 | 132 | 105 | 1.257 | 0 | 0 | MAX |
2 | Гогтепе Г.-Гогтепе П. | 5 | 2 | 1 | 147 | 151 | 0.974 | 4 | 4 | 1.000 |
3 | Чеччіні-Морічеллі | 4 | 1 | 2 | 160 | 163 | 0.982 | 3 | 5 | 0.600 |
4 | Карлос-Гьюз | 3 | 0 | 3 | 135 | 165 | 0.818 | 2 | 6 | 0.333 |
Група K
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Монтгомері-Берн | 6 | 3 | 0 | 137 | 113 | 1.212 | 6 | 1 | 6.000 |
2 | Прокоп'єв-Богатов | 5 | 2 | 1 | 138 | 116 | 1.190 | 5 | 2 | 2.500 |
3 | Реттерголт-Солга | 4 | 1 | 2 | 112 | 120 | 0.933 | 2 | 4 | 0.500 |
4 | Кандідо-да Сільва | 3 | 0 | 3 | 89 | 127 | 0.701 | 0 | 6 | 0.000 |
Група L
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Куфа-Гадрава | 6 | 3 | 0 | 137 | 84 | 1.631 | 6 | 1 | 6.000 |
2 | Корайманн-Шнецер | 5 | 2 | 1 | 145 | 114 | 1.272 | 5 | 3 | 1.667 |
3 | Альшурекі-Альгусні | 4 | 1 | 2 | 112 | 111 | 1.009 | 3 | 4 | 0.750 |
4 | Макколло Стімс-Некайфес | 3 | 0 | 3 | 41 | 126 | 0.325 | 0 | 6 | 0.000 |
Група M
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Доллінгер-Шрьодер | 6 | 3 | 0 | 138 | 92 | 1.500 | 6 | 1 | 6.000 |
2 | Сангхачот-Сукто | 5 | 2 | 1 | 135 | 140 | 0.964 | 5 | 3 | 1.667 |
3 | Дзядько-Вішнєвський | 4 | 1 | 2 | 145 | 150 | 0.967 | 3 | 5 | 0.600 |
4 | Сато-Шоджі | 3 | 0 | 3 | 112 | 148 | 0.757 | 1 | 6 | 0.167 |
Група N
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Онтіверос Ґомез-Вірґен Пулідо | 6 | 3 | 0 | 139 | 101 | 1.376 | 6 | 1 | 6.000 |
2 | Гон-Лі | 5 | 2 | 1 | 124 | 132 | 0.939 | 3 | 4 | 0.750 |
3 | Алімі-Дуе | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | MAX | 0 | 0 | MAX |
4 | Файга-Гілман | 3 | 0 | 3 | 118 | 136 | 0.868 | 2 | 5 | 0.400 |
Група O
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Діттелбах-Флюгген | 6 | 3 | 0 | 143 | 109 | 1.312 | 6 | 1 | 6.000 |
2 | О'Горман-Педлов | 5 | 2 | 1 | 119 | 93 | 1.280 | 4 | 2 | 2.000 |
3 | Алвес-Сілва | 4 | 1 | 2 | 86 | 117 | 0.735 | 2 | 4 | 0.500 |
4 | Мур Г.-Мур. Р. | 3 | 0 | 3 | 117 | 146 | 0.801 | 1 | 6 | 0.167 |
Група P
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Ґумаріс-Ґомес | 6 | 3 | 0 | 126 | 069 | 1.826 | 6 | 0 | MAX |
2 | Альбелуші-Альсубгі | 5 | 2 | 1 | 113 | 108 | 1.046 | 4 | 2 | 2.000 |
3 | Лінь-Ван | 4 | 1 | 2 | 110 | 109 | 1.009 | 2 | 4 | 0.500 |
4 | Ібрагім Гамза-Абдулла | 3 | 0 | 3 | 123 | 126 | 0.976 | 0 | 6 | 0.000 |
Плей-оф
Матчі за медалі
Верхня половина
Перший раунд | Другий раунд | Третій раунд | Четвертий раунд | ||||||||||||||||||||||
Кошкарьов-Семенов | 21 | 21 | |||||||||||||||||||||||
Дзядько-Вішнєвський | 21 | 21 | Дзядько-Вішнєвський | 15 | 16 | ||||||||||||||||||||
Альбелуші-Альсубгі | 11 | 19 | Кошкарьов-Семенов | 21 | 19 | 15 | |||||||||||||||||||
Дресслер-Кандолф | 18 | 21 | 11 | Ґумаріс-Ґомес | 17 | 21 | 11 | ||||||||||||||||||
Альшурекі-Альгусні | 21 | 12 | 15 | Альшурекі-Альгусні | 14 | 16 | |||||||||||||||||||
Ґумаріс-Ґомес | 21 | 21 | |||||||||||||||||||||||
Кошкарьов-Семенов | 14 | 21 | 13 | ||||||||||||||||||||||
Доллінгер-Шрьодер | 21 | 14 | 15 | ||||||||||||||||||||||
Доллінгер-Шрьодер | 21 | 21 | |||||||||||||||||||||||
Алімі-Дуе | 16 | 16 | О'Горман-Педлов | 14 | 19 | ||||||||||||||||||||
О'Горман-Педлов | 21 | 21 | Доллінгер-Шрьодер | 21 | 21 | ||||||||||||||||||||
Гогтепе Г.-Гогтепе П. | 17 | 15 | Kufa Hadra | 16 | 13 | ||||||||||||||||||||
Реттерголт-Солга | 21 | 21 | Реттерголт-Солга | 17 | 21 | 12 | |||||||||||||||||||
Куфа-Гадрава | 21 | 18 | 15 | ||||||||||||||||||||||
Нижня половина
Перший раунд | Другий раунд | Третій раунд | Четвертий раунд | ||||||||||||||||||||||
Монтгомері-Берн | 21 | 18 | 15 | ||||||||||||||||||||||
Алвес-Сілва | 17 | 14 | Гон-Лі | 18 | 21 | 13 | |||||||||||||||||||
Гон-Лі | 21 | 21 | Монтгомері-Берн | 25 | 14 | ||||||||||||||||||||
Сангхачот-Сукто | 21 | 21 | Сангхачот-Сукто | 27 | 21 | ||||||||||||||||||||
Лінь-Ван | 10 | 15 | Сангхачот-Сукто | 22 | 19 | 15 | |||||||||||||||||||
Онтіверос Ґомез-Вірґен Пулідо | 20 | 21 | 11 | ||||||||||||||||||||||
Сангхачот-Сукто | 14 | 15 | |||||||||||||||||||||||
Кадзіола-Шаланєвіч | 21 | 21 | |||||||||||||||||||||||
Діттелбах-Флюгген | 21 | 21 | |||||||||||||||||||||||
Чеччіні-Морічеллі | 14 | 16 | Корайманн-Шнецер | 18 | 12 | ||||||||||||||||||||
Корайманн-Шнецер | 21 | 21 | Діттелбах-Флюгген | 16 | 14 | ||||||||||||||||||||
Прокоп'єв-Богатов | 21 | 21 | Кадзіола-Шаланєвіч | 21 | 21 | ||||||||||||||||||||
Гартлез-Гавкінс | 15 | 10 | Прокоп'єв-Богатов | 17 | 15 | ||||||||||||||||||||
Кадзіола-Шаланєвіч | 21 | 21 | |||||||||||||||||||||||
Втішні матчі
Матчі за 13-24 місця
Матчі за 17-24 місця | Матч за 13-16 місця | |||||||||||
Прокоп'єв-Богатов | 21 | 21 | ||||||||||
Al Be-Al Su | 14 | 15 | ||||||||||
Прокоп'єв-Богатов | 21 | 21 | ||||||||||
Корайманн-Шнецер | 15 | 18 | ||||||||||
Дресслер-Кандолф | 0 | 0 | ||||||||||
Корайманн-Шнецер | 21 | 21 |
Матчі за 17-24 місця | Матч за 13-16 місця | |||||||||||
Онтіверос Ґомез-Вірґен Пулідо | 21 | 21 | ||||||||||
Алімі-Дуе | 16 | 10 | ||||||||||
Онтіверос Ґомез-Вірґен Пулідо | 21 | 22 | ||||||||||
Гогтепе Г.-Гогтепе П. | 11 | 20 | ||||||||||
Гогтепе Г.-Гогтепе П. | 21 | 21 | ||||||||||
Гон-Лі | 13 | 16 |
Матчі за 17-24 місця | Матч за 13-16 місця | |||||||||||
Реттерголт-Солга | 24 | 21 | ||||||||||
Алвес-Сілва | 22 | 15 | ||||||||||
Реттерголт-Солга | 14 | 10 | ||||||||||
О'Горман-Педлов | 21 | 21 | ||||||||||
Лінь-Ван | 12 | 11 | ||||||||||
О'Горман-Педлов | 21 | 21 |
Матчі за 17-24 місця | Матч за 13-16 місця | |||||||||||
Альшурекі-Альгусні | 0 | 0 | ||||||||||
Чеччіні-Морічеллі | 21 | 21 | ||||||||||
Чеччіні-Морічеллі | 14 | 20 | ||||||||||
Дзядько-Вішнєвський | 21 | 22 | ||||||||||
Гартлез-Гавкінс | 12 | 12 | ||||||||||
Дзядько-Вішнєвський | 21 | 21 |
Матчі за 7-12 місця
Матчі за 9-12 місця | Матчі за 7-8 місця | |||||||||||
Прокоп'єв-Богатов | 21 | 21 | ||||||||||
Куфа-Гадрава | 18 | 15 | ||||||||||
Прокоп'єв-Богатов | 21 | 17 | 11 | |||||||||
Онтіверос Ґомез-Вірґен Пулідо | 19 | 21 | 15 | |||||||||
Онтіверос Ґомез-Вірґен Пулідо | 21 | 17 | 16 | |||||||||
Ґумаріс-Ґомес | 15 | 21 | 14 |
Матчі за 9-12 місця | Матчі за 7-8 місця | |||||||||||
О'Горман-Педлов | 21 | 21 | ||||||||||
Діттелбах-Флюгген | 18 | 17 | ||||||||||
О'Горман-Педлов | 17 | 22 | ||||||||||
Монтгомері-Берн | 21 | 24 | ||||||||||
Дзядько-Вішнєвський | 17 | 10 | ||||||||||
Монтгомері-Берн | 21 | 21 |
Матчі за 5-6 місця
Фінал | |||||
Кошкарьов-Семенов | 21 | 21 | |||
Монтгомері-Берн | 17 | 17 |
Фінал | |||||
Онтіверос Ґомез-Вірґен Пулідо | 21 | 21 | |||
Сангхачот-Сукто | 15 | 19 |
Фінали
Півфінали | Фінал | |||||||||||
Кадзіола-Шаланєвіч | 19 | 22 | 15 | |||||||||
Кошкарьов-Семенов | 21 | 20 | 10 | |||||||||
Кадзіола-Шаланєвіч | 21 | 17 | 15 | |||||||||
Доллінгер-Шрьодер | 15 | 21 | 12 | |||||||||
Доллінгер-Шрьодер | 18 | 21 | 15 | |||||||||
Онтіверос Ґомез-Вірґен Пулідо | 21 | 11 | 10 | Матч за 3-є місце | ||||||||
Кошкарьов-Семенов | 21 | 21 | ||||||||||
Онтіверос Ґомез-Вірґен Пулідо | 17 | 15 |
Примітки
- ↑ [недоступне посилання з квітня 2019]
Посилання
- Звіт[недоступне посилання з квітня 2019]
|